2025-yil sentyabr oyida "Rocks" dasturi doirasida Ubani italiyalik arxitektor Renato Ritssi, shuningdek, Venetsiyadagi IUAV universitetidan Susanna Pichella va Jorjiya Antonioli rahbarligida landshaftni modellashtirish bo‘yicha seminar o‘tkazadi.
Ishtirok etish narxi: bepul
Kerakli hujjatlar: to‘ldirilgan ariza
Oxirgi muddati: 27-iyun, 2025-yil
Kimlar ishtirok etishi mumkin: san’at, arxitektura, shaharsozlik, restavratsiya, merosni asrab-avaylash, geografiya, kartografiya, dizayn, haykaltaroshlik, rassomlik sohalaridan talabalar, mutaxassislar, qiziquvchanlar va qo‘l mehnati ishqibozlari, shuningdek, qo‘l mehnatidan zavq oladiganlar.
Siz nimaga ega bo‘lasiz: tanlangan ishtirokchilar mentorlikdan o‘tish va taniqli arxitektor Renato Ritssi bilan ishlash imkoniyatiga ega bo‘ladilar — bu ularning shaxsiy va kasbiy o‘sishi uchun muhim tajriba bo‘ladi.