Amaliyotchilar xalqaro tashkilotda ishlash tajribasiga ega bo‘ladilar, global chaqiriqlarning oldingi qatoridagi loyihalarda ishtirok etish, uchrashuvlarda qatnashish, materiallarni ishlab chiqish va ommaviy tadbirlarni tashkil etishda qatnashish imkoniyatiga ega bo‘ladilar.
Ishtirok etish narxi: Bepul
Kerakli hujjatlar: To‘ldirilgan ariza, CV, motivatsion xat, talaba maqomini tasdiqlash yoki diplom (1 yildan oshmagan muddatdagi)
Muddat: ko‘rsatilmagan (oldindan topshirilishi kerak — 2025-yil oktyabrgacha, chunki amaliyot 2025-yil 1-noyabrdan 15-dekabrgacha davom etadi)
Ishtirok etish shartlari:
- Ijtimoiy fanlar, statistika, sotsiologiya, psixologiya va boshqalar bo‘yicha bakalavriat yoki magistraturaning oxirgi kurs talabalari.